• Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide algklasside kombineeritud teatevõistlused

25. jaanuaril 2016.  toimus Audentese Spordihallis Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide algklasside kombineeritud teatevõistlused. Ristiku Põhikooli esindasid võistlusel järgmised õpilased: Susanna (4.a), Mari-Lisette (5.b), Eliise (5.b) Helen (5.a), Maria (5.a), Martin (3.b), Daniel (4.a), Edvin (5.b), Kristjan (5.b), Cender (5.a), Owe (5.a), Aron (5.a) ja Kevin (4.b).
    Kiitus tubli osalemise eest!
    Kehalise kasvatuse õpetajad: Ülle Männik ja Eve Kasemets.

• Sõbranädal 2016

Esmaspäev, 8.02

„Pahupidipäev“ – see on päev, kus kõike võib teha vastupidi. Öelda „tere“ asemel „head aega“, panna pluus pahempidi selga jne.

II korrusel on väljas sõbrapostkast.

Teemapäev on “Tudupäev

Teisipäev, 9.02

„Sõbra otsimise mäng“ - hommikul kooli tulles saab iga laps loosiga numbri. Ülesanne on päeva jooksul leida sama numbriga paariline ja tulla huvijuhi ruumi. Seal ootab paarilisi magus üllatus! Õpilasesinduse liikmed aitavad vahetundidel väiksemate klasside õpilasi numbrikaaslaste otsimisel.

Sõbrapäeva viktoriin I-V klassini

Teemapäev „Vanurid“

Kolmapäev, 10.02

Igal klassil oma värv. Palun pane sel päeval selga mõni seda värvi riideese.

1. klass - kollane

2. klass - punane

3. klass - roheline

4. klass - oranž

5. klass - lilla

6. klass - must

7. klass - roosa

8. klass - sinine

9. klass - valge

ÕPETAJAD - hall

Teemapäev "Värvipäev"

Neljapäev, 11.02

Teemapäev „Kaks tilka vett“. Kõik sõbrad võivad sel päeval panna ühte moodi riidesse

Teemapäev "80ndad"

Reede, 12.02

„Su nägu kõlab tuttavalt“ 6. tunni ajal aulas. Huvijuhi juures registreerunud jäljendavad staare. Erinevalt tegelikust telesaatest tuleb meie esinejate lauluhääl helikandjalt.

Tublimatele esinejatele magus auhind!

Teemapäev "Ossid ja väikesed I-IV klass superstaarid"

Aktiivset sõbranädalat kõigile!

• Karu projekt: Väikesed ja suured sõbrad

Jaanuarikuu keskel tutvustasid suured sõbrad (9.a) väikestele sõpradele (2.a) käesoleva aasta loodussümboliteks valitud looma ja lindu.
    Mäger on jässakas ja vahva tegelane, tema tegevust said lapsed jälgida filmilindilt. Seejärel kinnistati suurte sõprade abiga töölehel mägra olulised omadused.
    Rasvatihane on aga käesoleva aasta lind. Talviste aialindude filmi abil tutvusid õpilased nii rasvatihase, leevikese, puukoristaja kui teiste tihase liikidega. Kokkuvõtval töölehel tuli töö jagada pooleks. Suured arvutasid pildi ruutudel olevad tehted ja väikesed värvisid: nii tekkisid kaunid rasvatihaste pildid, milledest 2.a klassi seinale näitus üles pandi.
    Tund kulus kiiresti, lapsed olid õhinal hakkamas: suured väikesi aidates ja väikesed suuri innustades.
    Tundi juhendasid L. Veske ja A. Loigu

Vaata pilte siit

• Ristiku Põhikool sai e-turvalisuse tunnusmärgi

e turvalisus

Ristiku Põhikool on täitnud e-turvalisuse sisehindamisvormi. Selle eesmärk on näidata kooli mõistlikku IKT kasutust ning pakkuda mõõtmiseks mõeldud tegevuskava. Saadud märgis kehtib 18 kuud, kuid seda soovitatakse uuendada igal aastal, et muudatustega sammu pidada.

Otselink kodulehele

• Uisupäev, 18. veebruaril

UISUTAMINE HARJU TN UISUPLATSIL 18. VEEBRUAR 2016.

KELL 10.00  1.kl; 1vk; 2.a; 2.b,2.vk; 3.a ; 3.b; 3.vk; 4.vk
    KELL 11.00  4.a; 4.b; 5.a; 5.b;5.vk; 6.a; 6.b; 6.vk
    KELL 12.00  7.kl; 7.vk; 8.a; 8.b ;8.vk ; 9.a; 9.b ; 9.vk.

TÄHTIS INFO:
    * RIIETUDA SPORTLIKULT
    * UISUVÄLJA KASUTUS ON TASUTA
    * UISKUDE LAENUTUS MAKSAB ÕPILASELE 3 EUROT
    * UISUPLATSIL OLEMAS UISUD SUURUSES 24-49.
    * KLASSIJUHTAJA MÄÄRAB KOGUNEMISE AJA JA KOHA.